Mikrodermabrazja - o metodzie

Mikrodermabrazja polega na łagodnym i w pełni kontrolowanym złuszczaniu naskórka. Jest to zabieg, który wykorzystuje siły tarcia oraz podciśnienia. Złuszczanie odbywa się przy użyciu specjalnej głowicy zakończonej materiałem ściernym (kryształki diamentu) natomiast siła ssąca zasysa zrogowaciały naskórek i jednocześnie stymuluje komórki... Czytaj więcej »

Mikrodermabrazja twarz, szyja, dekolt + ampułka lub maska kremowa

Mikrodermabrazja + ampułka lub indywidualnie dobrana maska kremowa Ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie. Może to być jednorazowe tzw. „odświeżenie” skóry jak również zaplanowany program zabiegowy. Efekty takie jak wygładzenie, wyrównanie kolorytu skóry, lepsze wchłanianie  widoczne są po pierwszym zabiegu.... Czytaj więcej »

Mikrodermabrazja twarz, szyja, dekolt lub kwasy

Ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie. Może to być jednorazowe tzw. „odświeżenie” skóry jak również zaplanowany program zabiegowy. Efekty takie jak wygładzenie, wyrównanie kolorytu skóry, lepsze wchłanianie  widoczne są po pierwszym zabiegu. W zależności od potrzeb dobierana jest: maska algowa, która tworzy... Czytaj więcej »

Zapraszamy do naszej nowej odsłony!

scbeautyclinic.pl